Türkiyenin en iyi En iyi saç ekim uzmanı
FUE SAÇ EKİMİ 2018-03-23T23:14:34+00:00

      Ücretsiz Geri Arama İsteği ___

Almanya / Dr. Schlöffel – BEN ÇOK MEMNUNUM KALDIM

SAÇ EKİMİ, fue saç ekimi, en iyi saç ekim merkezi

Memnuniyet ve Yorum / TV-SPOT

SAÇ EKİMİ, fue saç ekimi, en iyi saç ekim merkezi

SAÇ EKİMİ VE FUE METODU  nedir ve nasıl uygulanır ?

Dünya genelinde saç ekimi çok yapılan estetik operasyonlarından biri haline gelmiştir. Daha çok erkeklerin yasadığı bu sorun kişide zamanla kendisine olan güveninde azalma ve psikolojik bozukluklar gibi birçok mutsuz sorunlar çıkarmaktadır.

Saç dökülmesi yaş ve kişinin içinde bulunduğu psikolojik durum,  genetik ve yasadığı sağlık sorunları gibi birçok sebeplere bağlı olarak üst ve ön taraftan dökülmeye baslar.

Teknolojinin ilerlemesine bağlı olarak bu sorunu ortadan kaldıracak özel metotlar geliştirilmiştir. Bu özel yöntemlerle saç analizleri yapılarak daha önce dökülen saclarınızın çıkış yönü dikkate alınarak doğal görünümlü ekim yapılmaktadır.

 • Fue Saç Ekimi Nedir ve Nasıl Yapılır ? 

SAÇ EKİMİ VE FUE METODU NEDİR VE NASIL UYULANIR

SAÇ EKİMİ VE FUE METODU

SAÇ EKİMİNDE SON TEKNOLOJİ FUE İLE EKİM YÖNTEMİ .FUE SAÇ EKİMİ VE FUE SAÇ EKİMİ

FUE ( Follicular Unit Extraction ) yönteminde yoğun saçlı alandan saç kökleri lokal anestezi (bölgesel uyuşturma) yapılarak özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınır. Daha sonra saçsız alanlara, doğal saçınızın yönü dikkate alınarak yine özel uçlu mikro motorlar ile tek tek ekilir. Günümüzde, saç ekimi operasyonlarının çoğunluğunu modern FUE yöntemi ile yapılmaktadır.

FUE yönteminde saçlar tek tek alınıp saçsız bölgelere nakledilir. Hasta hiçbir şekilde acı hissetmez ve uyanık durumdayken tüm bu işlemler uygulanır.

Lokal anestezi ilaçları ile saç kökü alınacak ve ekim yapılacak bölge uyuşturulur. Mikro Motor ucu, kılın çıkış açısına uygun olacak şekilde saçları tek tek çıkartır. Operasyondaki greftlerin ( saç köklerinin ) zarar görmesini en aza indirgeyen eden bu sistem sayesinde operasyon süreleri kısalmış, zaman biriminde alınan greft sayısı da artmıştır. Saç kökleri bu şekilde toplandıktan sonra saçsız alanda açılan çok daha küçük deliklere yerleştirilirler. 

Saç ekiminde ekilen saçların yönü, ön saç çizgisinin doğallığı en az ekilen saç miktarı kadar önemlidir.  Saç Ekimi yetenek, görsellik ve tecrübe gerektirdiğinden profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir.

FUE SAÇ EKİMİ . FUE SAÇ EKİMİ

DÜNYANIN SAÇINI EKİYORUZ, ÇÜNKÜ SAÇ EKİMİ EMEK İSTER !

ÜCRETSİZ SAÇ ANALİZİ 

   Resimleriniz 10 Dakika içerisinde değerlendirmeye alınır   


 • Kişiye Özel Saç Tasarımı

  fue-ozel

FUE Saç ekimi sanat istediği için ekim öncesi uzman ekibimiz sizinle birlikte istek ve ihtiyacınız doğrultusunda kafa yapınıza özel saç ekim yönünü ve ön çizgiyi tasarlamaktadır. Bu şekilde ekim sonrası estetik ve doğal görünümlü saçlara kavuşmanız amaçlanmaktadır. Uzman ekibimizle sizlere bu hizmeti sunarak toplum içinde çim adam diye tabir edilen seyrek ve düzensiz ekim sorunlarını giderip %100 hasta memnuniyetini amaçlamaktayız.

 • Fue Yöntemiyle Hangi Alanlara Ekim Yapılır

Saç, sakal, bıyık, kaş gibi birçok alana uygulanabilmektedir.

 • Saç Kökleri Hangi Alanlardan Alınır?

  fue-donor-site

FUE Tekniğinde, saç kökleri genellikle ense bölgesinden tek tek alınarak ekim yapılır. Ense bölgesindeki saçlar çok güçlüdür. Bu yüzden ense bölgesindeki saçlar tercih ediliyor. Ense bölgesindeki saçların yetersiz olması durumunda ya da extra fazladan seans isteyenlerde göğüs, sırt, bacak ve sakaldan kıl kökü alınıp uygulanabilmektedir.

 • Fue Yönteminin En Önemli Özellikleri Nelerdir ?

 • Saç alınan bölgede kesik ve dikiş işlemi olmaz. Köklerin alındığı bölgede sadece küçük çaplı sıyrıklar oluşur bunlarda bir kaç günde kapanır ve iz bırakmadan iyileşir.

 • Bu teknikle ense bölgesinden alınan greftler saç transferinde ve kaş, bıyık, sakal transferinde de kullanılmaktadır.
 • Bir seansta ortalama 2.000 ile 5.000 kadar greft alınabilir.
 • Operasyon ortalama 6-8 saat kadar sürebilmektedir. Bu süre ekim alanlarına göre değişiklik göstermektedir.
 • Her greftte 1 ile 3 arasında saç teli bulunmaktadır.
 • Elde edilen kök sayısına ve ekilecek alanın açıklığına bağlı olarak santimetrekare başına 50 – 60 saç kökü ekmek mümkündür.
 • Ağrısız ve iyileşme süresinin kısa olan bir yöntemdir
 • Hasta aynı gün evine dönebilir.
 • FUE Saç Ekimi Sonrası

Ekilen saçlar ortalama 4 hafta sonunda dökülürler, saç ekiminden 2 – 3 ay sonra çıkmaya ve uzamaya başlarlar ve 6. ayda saçlar oldukça gelişir. Ekilen Saçlar en güzel halini adaptasyon sürecini tamamladıktan sonra yani ortalama 1 – 1,5 yıl içerisinde alır. Ekilen saçlar dökülmemeye kodlanmış olan bölgeden alındığı için dökülmezler. Saçlar kişinin kendisine ait olduğundan aynı renk ve karakterde çıkar.

Saç ekimindeki başarı ve kalite kişinin sağlık durumuna, kullandığı alkol veya sigara gibi etkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Sağlıklı bir şekilde uzayan, doğal saçlara kavuşan insanların kendine olan güveni de artmaktadır ve aynı zamanda saçlar kişinin dış görünüşünü değiştirdiği gibi psikolojisine de çok olumlu etkileride gözlemlenip kanıtlanmıştır.

“ Profesyonel saç ekimi istiyorum “  diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Fiyatlar ve Size Özel Paketler için TIKLAYINIZ

 

FUE SAÇ EKİMİ
5 (100%) 11 votes

Takvim

Ocak 2020
P S Ç P C C P
     
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
SItemize Hosgeldiniz